| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 2222 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Rp 5.124.274-10.265.686 |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25 KG |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut Rengi Seçenekleri | Siyah, Altın, Diğerleri |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 Ra |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Boyutları | 60W x 16D x 60 OAH |
| Sertifikasyon | CE, UL |
Yihao LightingIşık ürünleri tasarımında, üretiminde ve ticaretinde uzmanlaşmış kapsamlı bir dış ticaret şirketi.Güçlü üretim kapasitesini ve teknik uzmanlığını koruyoruz..
Toptan satış, perakende ve OEM / ODM müşterileri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere tam tek nokta çözümleri sağlıyoruz.
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 2222 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Rp 5.124.274-10.265.686 |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25 KG |
| Gölge malzemesi | Cam |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut Rengi Seçenekleri | Siyah, Altın, Diğerleri |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 Ra |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ürün Boyutları | 60W x 16D x 60 OAH |
| Sertifikasyon | CE, UL |
Yihao LightingIşık ürünleri tasarımında, üretiminde ve ticaretinde uzmanlaşmış kapsamlı bir dış ticaret şirketi.Güçlü üretim kapasitesini ve teknik uzmanlığını koruyoruz..
Toptan satış, perakende ve OEM / ODM müşterileri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere tam tek nokta çözümleri sağlıyoruz.