| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1805 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Rp 13.693.294-15.407.098 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25 kg |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Temel Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Tavana monte edilmiş |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Marka | YH |
| Model Numarası | 1805 |
| Kullanılabilir Renkler | Siyah, Altın, Diğerleri |
| Lamba Boyutu | Büyük |
| Ürün Boyutları | 60 W x 15.5 D x 60 OAH |
| Paketin Boyutları | 50×50×60 cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | Ra 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E26 |
| Gölge şekli | Oval |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1805 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Rp 13.693.294-15.407.098 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25 kg |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Temel Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Tavana monte edilmiş |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Marka | YH |
| Model Numarası | 1805 |
| Kullanılabilir Renkler | Siyah, Altın, Diğerleri |
| Lamba Boyutu | Büyük |
| Ürün Boyutları | 60 W x 15.5 D x 60 OAH |
| Paketin Boyutları | 50×50×60 cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | Ra 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E26 |
| Gölge şekli | Oval |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |