| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | 1554 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Rp 11.979.490-15.407.098 |
Yihao Fontenay Contemporary Linear Brass Suspension Lamp, ayarlanabilir yüksekliğe, E12 ampul taban uyumluluğuna ve 3000K veya 4000K renk sıcaklıklarında mevcuttur.Bu oval sarmal şamdan modern lüksü işlevsel tasarımla birleştirir..
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| Ürün Boyutu | 60 W x 12 D x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 50*50*60cm |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.Şirket güçlü kapasiteye sahip modern üretim hatlarına sahiptir.Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri, ürün geliştirme tasarımcıları ve mükemmel bir pazarlama ekibimiz var.
Düsseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'de lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleriyle tam yurtdışında hizmet ağlarını sürdürüyoruz.Tasarım da dahil olmak üzere tek kapalı çözümler sunuyoruz., üretim, lojistik ve OEM ve ODM müşterileri için satış sonrası hizmetler.
| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | 1554 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Rp 11.979.490-15.407.098 |
Yihao Fontenay Contemporary Linear Brass Suspension Lamp, ayarlanabilir yüksekliğe, E12 ampul taban uyumluluğuna ve 3000K veya 4000K renk sıcaklıklarında mevcuttur.Bu oval sarmal şamdan modern lüksü işlevsel tasarımla birleştirir..
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| Ürün Boyutu | 60 W x 12 D x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 50*50*60cm |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.Şirket güçlü kapasiteye sahip modern üretim hatlarına sahiptir.Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri, ürün geliştirme tasarımcıları ve mükemmel bir pazarlama ekibimiz var.
Düsseldorf, Almanya ve Pleasanton, ABD'de lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleriyle tam yurtdışında hizmet ağlarını sürdürüyoruz.Tasarım da dahil olmak üzere tek kapalı çözümler sunuyoruz., üretim, lojistik ve OEM ve ODM müşterileri için satış sonrası hizmetler.