| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1767 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $159-299 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Uygulama | Oturma odası |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Ürün Boyutu | 17.25 diam x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 50*50*60cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Gölge şekli | Oval |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
Yihao Lighting, aydınlatma ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticaretiyle uğraşan bir dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptir..
Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcıları ile güçlü teknik yetenekleri sürdürüyoruz.Mükemmel pazarlama ekibimiz ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı (Dusseldorf'taki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri dahil), Almanya ve Pleasanton, ABD) OEM ve ODM müşterileri için tek duraklı çözümler sunmamızı sağlar.
Hizmetlerimiz, toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme işletmeleri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası desteği içerir.
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1767 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $159-299 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Uygulama | Oturma odası |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Ürün Boyutu | 17.25 diam x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 50*50*60cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Gölge şekli | Oval |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
Yihao Lighting, aydınlatma ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticaretiyle uğraşan bir dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptir..
Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcıları ile güçlü teknik yetenekleri sürdürüyoruz.Mükemmel pazarlama ekibimiz ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı (Dusseldorf'taki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri dahil), Almanya ve Pleasanton, ABD) OEM ve ODM müşterileri için tek duraklı çözümler sunmamızı sağlar.
Hizmetlerimiz, toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme işletmeleri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası desteği içerir.