| Model Numarası: | TOB 5455AI/EBO-L |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99.99-399.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 10 KG |
| Gölge malzemesi | Diğerleri |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | TOB 5455AI/EBO-L |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Lamba Işık Akışı | 120 lm |
| Yaşam süresi | 36000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işıklandırma ve Devre Tasarımı |
| Güç markası | Diğerleri |
| Ürün Boyutu | Gümrük/diğer |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan bir dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile çok sayıda modern üretim hattına sahiptir..
Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcıları ile güçlü teknik yetenekleri sürdürüyoruz.Mükemmel pazarlama ekibimiz ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı (Dusseldorf'taki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri dahil), Almanya ve Pleasanton, ABD) OEM ve ODM müşterileri için tek duraklı çözümler sunmamızı sağlar.
Hizmetlerimiz, toptan satış, perakende ve yeni ürün geliştirme ile ilgilenen işletmeler için tasarım, üretim, lojistik, satış sonrası destek içerir.
| Model Numarası: | TOB 5455AI/EBO-L |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99.99-399.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 10 KG |
| Gölge malzemesi | Diğerleri |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | TOB 5455AI/EBO-L |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Lamba Işık Akışı | 120 lm |
| Yaşam süresi | 36000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işıklandırma ve Devre Tasarımı |
| Güç markası | Diğerleri |
| Ürün Boyutu | Gümrük/diğer |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan bir dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile çok sayıda modern üretim hattına sahiptir..
Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcıları ile güçlü teknik yetenekleri sürdürüyoruz.Mükemmel pazarlama ekibimiz ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı (Dusseldorf'taki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri dahil), Almanya ve Pleasanton, ABD) OEM ve ODM müşterileri için tek duraklı çözümler sunmamızı sağlar.
Hizmetlerimiz, toptan satış, perakende ve yeni ürün geliştirme ile ilgilenen işletmeler için tasarım, üretim, lojistik, satış sonrası destek içerir.