| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | SL 5812BZ-L |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99.99-399.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 10 kg |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | SL 5812BZ-L |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Işık Akışı | 120 lm |
| Yaşam süresi | 36000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işıklandırma ve Devre Tasarımı |
| Ürün Adı | Ayakkabı lambaları |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Anahtar Kelime | Modern İçeride Işıklandırma |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Sertifikasyon | CE UL |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan bir dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptir.Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcılarıyla güçlü teknik uzmanlığımızı koruyoruz.
Mükemmel pazarlama ekibimiz ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı (Dusseldorf, Almanya ve Pleasanton'daki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri dahil),ABD) OEM ve ODM müşterileri için tek duraklı çözümler sunmamızı sağlarHizmetlerimiz, toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme işletmeleri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası desteği içerir.
Dünyayı aydınlat, evimizi aydınlat!
| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | SL 5812BZ-L |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99.99-399.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 10 kg |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Model Numarası | SL 5812BZ-L |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Işık Akışı | 120 lm |
| Yaşam süresi | 36000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Işıklandırma ve Devre Tasarımı |
| Ürün Adı | Ayakkabı lambaları |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Anahtar Kelime | Modern İçeride Işıklandırma |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Sertifikasyon | CE UL |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan bir dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptir.Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcılarıyla güçlü teknik uzmanlığımızı koruyoruz.
Mükemmel pazarlama ekibimiz ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı (Dusseldorf, Almanya ve Pleasanton'daki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri dahil),ABD) OEM ve ODM müşterileri için tek duraklı çözümler sunmamızı sağlarHizmetlerimiz, toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme işletmeleri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası desteği içerir.
Dünyayı aydınlat, evimizi aydınlat!