| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | YH-7211549 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $98.99-999.99 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| ampul tabanı | E12 |
| Şekli | Yuvarlak |
| Paketin boyutu | 115×115×95cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 Ra |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | YH-7211549 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $98.99-999.99 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| ampul tabanı | E12 |
| Şekli | Yuvarlak |
| Paketin boyutu | 115×115×95cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 Ra |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |