| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1812 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $699-899 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Ürün Boyutu | 60 L x 22 W x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 50x50x60cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 Ra |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1812 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $699-899 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Ürün Boyutu | 60 L x 22 W x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 50x50x60cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 Ra |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |