| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | 1811 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $499-699 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Diğerleri |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Güç markası | Diğerleri |
| Ürün Boyutu | 60 DIA x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 80*80*60cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 |
| Yaşam süresi | 50000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| Marka Adı: | Yihao |
| Model Numarası: | 1811 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $499-699 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Diğerleri |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Güç markası | Diğerleri |
| Ürün Boyutu | 60 DIA x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 80*80*60cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 |
| Yaşam süresi | 50000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |