| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1832 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $799-999 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25 kg |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Ürün Boyutu | 18 inç çap x 72 inç OAH |
| Paketin boyutu | 50×50×60 cm |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Gölge şekli | Oval |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1832 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $799-999 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25 kg |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Çatılı |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Ürün Boyutu | 18 inç çap x 72 inç OAH |
| Paketin boyutu | 50×50×60 cm |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Gölge şekli | Oval |