| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 2307 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $299.99-999.99 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Ürün Ağırlığı | 25 kg |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Ürün Boyutu | 48DIA x 60OAH |
| Paketin boyutu | 120 x 120 x 50 cm |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Gölge şekli | Oval |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 2307 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $299.99-999.99 |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Ürün Ağırlığı | 25 kg |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Lamba Boyutları | Büyük |
| Ürün Boyutu | 48DIA x 60OAH |
| Paketin boyutu | 120 x 120 x 50 cm |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
| Gölge şekli | Oval |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |