| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1723 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $799-899 |
Siyah cam ve tunç aksanlarıyla dairesel bir halka tasarımı olan modern minimalist mutfak adası şamdanı.Bu ayarlanabilir yüksekliğe bağlı tavan lambası, konut alanları için lüks stil ile işlevsel aydınlatmayı birleştiriyor..
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Ürün Boyutu | 60 DIA x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 50*50*60cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
Yihao LightingIşık ürünleri tasarımı, üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir dış ticaret şirketi.Biz güçlü üretim kapasitesi ve teknik uzmanlık sunuyoruz.
Deneyimli mühendislik ekibimiz yazılım / donanım mühendislerini ve ürün geliştirme tasarımcılarını içerir.Düsseldorf'ta lojistik depolama ve satış sonrası merkezleri ile kapsamlı yurtdışı hizmet ağlarını sürdürüyoruz., Almanya ve Pleasanton, ABD.
Toptan satış, perakende ve yeni ürün geliştirme sektörlerinde OEM ve ODM müşterileri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere tam tek duraklı çözümler sağlıyoruz.
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | 1723 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $799-899 |
Siyah cam ve tunç aksanlarıyla dairesel bir halka tasarımı olan modern minimalist mutfak adası şamdanı.Bu ayarlanabilir yüksekliğe bağlı tavan lambası, konut alanları için lüks stil ile işlevsel aydınlatmayı birleştiriyor..
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Ürün Boyutu | 60 DIA x 60 OAH |
| Paketin boyutu | 50*50*60cm |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| ampul tabanı | E12 |
Yihao LightingIşık ürünleri tasarımı, üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir dış ticaret şirketi.Biz güçlü üretim kapasitesi ve teknik uzmanlık sunuyoruz.
Deneyimli mühendislik ekibimiz yazılım / donanım mühendislerini ve ürün geliştirme tasarımcılarını içerir.Düsseldorf'ta lojistik depolama ve satış sonrası merkezleri ile kapsamlı yurtdışı hizmet ağlarını sürdürüyoruz., Almanya ve Pleasanton, ABD.
Toptan satış, perakende ve yeni ürün geliştirme sektörlerinde OEM ve ODM müşterileri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere tam tek duraklı çözümler sağlıyoruz.