| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-12811746 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥1,100.35-1,375.46 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| ampul tabanı | E26 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Güç kaynağı | Diğerleri |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-12811746 |
| Marka Adı | YH |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Uygulama | Oturma odası |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Lamba Işık Verimliliği | 85 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 900 lm |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 4 kg |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptir..
Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri, ürün geliştirme tasarımcıları ve mükemmel bir pazarlama ekibimiz var.Düsseldorf'taki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri de dahil olmak üzere tam bir yurtdışında hizmet ağı ile, Almanya ve Pleasanton, ABD, OEM ve ODM müşterileri için tek durak çözümleri sağlıyoruz.
Hizmetlerimiz, toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme işletmeleri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası desteği içerir.
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-12811746 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥1,100.35-1,375.46 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| ampul tabanı | E26 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Güç kaynağı | Diğerleri |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-12811746 |
| Marka Adı | YH |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Uygulama | Oturma odası |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Lamba Işık Verimliliği | 85 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 900 lm |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 4 kg |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptir..
Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri, ürün geliştirme tasarımcıları ve mükemmel bir pazarlama ekibimiz var.Düsseldorf'taki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri de dahil olmak üzere tam bir yurtdışında hizmet ağı ile, Almanya ve Pleasanton, ABD, OEM ve ODM müşterileri için tek durak çözümleri sağlıyoruz.
Hizmetlerimiz, toptan, perakende ve yeni ürün geliştirme işletmeleri için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası desteği içerir.