| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-12871843 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$1,057.04-1,585.58 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| ampul taban uyumluluğu | E27, E26, E12, E14 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Güç kaynağı | Diğerleri |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kişiselleştirme | Evet (DIY) |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık verimliliği | 85 lm/w |
| Işık akışı | 900 lm |
| Lamba Boyutu | Orta |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 PCS |
| Açık Renk | Sıcak Beyaz Işık |
| Paketleme | Köpük + Karton |
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-12871843 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | R$1,057.04-1,585.58 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| ampul taban uyumluluğu | E27, E26, E12, E14 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Güç kaynağı | Diğerleri |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Kişiselleştirme | Evet (DIY) |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık verimliliği | 85 lm/w |
| Işık akışı | 900 lm |
| Lamba Boyutu | Orta |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 PCS |
| Açık Renk | Sıcak Beyaz Işık |
| Paketleme | Köpük + Karton |