| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-11151207 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99.99-169.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Metal |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| ampul tabanı | E26 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Güç kaynağı | Diğerleri |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-11151207 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Lamba Işık Verimliliği | 85 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 900 lm |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Çalışma süresi | 30000 Saat |
| Açık Renk | Sıcak Beyaz Işık |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan bir dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptir..
Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcıları ile güçlü teknik yetenekleri sürdürüyoruz.Mükemmel pazarlama ekibimiz ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı (Dusseldorf'taki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri dahil), Almanya ve Pleasanton, ABD) OEM ve ODM müşterileri için tek duraklı çözümler sunmamızı sağlar.
Hizmetlerimiz, toptan satış, perakende ve yeni ürün geliştirme ile ilgilenen işletmeler için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası desteği içerir.
| Marka Adı: | YH |
| Model Numarası: | YH-11151207 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $99.99-169.99 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Gölge malzemesi | Metal |
| Gölge şekli | Yuvarlak |
| ampul tabanı | E26 |
| Işık Kaynağı | LED |
| Güç kaynağı | Diğerleri |
| Destek Dimmer | - Evet. |
| Garanti | 3 yıl |
| Tasarım Tarzı | Modern |
| Model Numarası | YH-11151207 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Lamba Işık Verimliliği | 85 lm/w |
| Lamba Işık Akışı | 900 lm |
| Lamba Boyutları | Orta |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Çalışma süresi | 30000 Saat |
| Açık Renk | Sıcak Beyaz Işık |
Yihao LightingIşık ürünlerinin tasarımı, üretimi ve ticareti ile uğraşan bir dış ticaret şirketi.Şirket güçlü üretim kapasitesi ile modern üretim hatlarına sahiptir..
Deneyimli yazılım ve donanım mühendisleri ve ürün geliştirme tasarımcıları ile güçlü teknik yetenekleri sürdürüyoruz.Mükemmel pazarlama ekibimiz ve kapsamlı yurtdışı hizmet ağı (Dusseldorf'taki lojistik depolama merkezleri ve satış sonrası hizmet merkezleri dahil), Almanya ve Pleasanton, ABD) OEM ve ODM müşterileri için tek duraklı çözümler sunmamızı sağlar.
Hizmetlerimiz, toptan satış, perakende ve yeni ürün geliştirme ile ilgilenen işletmeler için tasarım, üretim, lojistik ve satış sonrası desteği içerir.