| Model Numarası: | YH-7221500 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $199-299 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz), 3500K (Sıcak Beyaz), 5000K (Gündüz), 6000K (Gündüz Uyarısı), 4100K (Nötr Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Işık Kaynağı | LED |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Uygulama | Otel |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Temel Tipi | E10, E11, E14, E17 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Lamba Işık Verimliliği | 75 lm/w |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 15 kg |
| Garanti | 3 yıl |
| Model Numarası: | YH-7221500 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $199-299 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz), 3500K (Sıcak Beyaz), 5000K (Gündüz), 6000K (Gündüz Uyarısı), 4100K (Nötr Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Lamba gövdesinin malzemesi | Bakır |
| Işık Kaynağı | LED |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Uygulama | Otel |
| Gölge malzemesi | Kumaş |
| Temel Tipi | E10, E11, E14, E17 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Lamba Işık Verimliliği | 75 lm/w |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Ürün Ağırlığı | 15 kg |
| Garanti | 3 yıl |