| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $286-299 |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Temel Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Yere monte edilmiş |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Model Numarası | 1830 |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Diğerleri |
| Ürün Boyutu | 10 Gün x 60 Saat |
| Paketin boyutu | 120*50*60cm |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |
| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $286-299 |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Garanti | 5 yıl |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25KG |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Temel Özellik | Düzenlenebilir Yükseklik |
| Kurulum | Yere monte edilmiş |
| Şekli | Oval, yuvarlak |
| Model Numarası | 1830 |
| Vücut rengi | Siyah, Altın, Diğerleri |
| Ürün Boyutu | 10 Gün x 60 Saat |
| Paketin boyutu | 120*50*60cm |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi İndeksi | 60 |
| Yaşam süresi | 50,000 saat |
| Çizgi açısı | 360° |