| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | YM008 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥686.01-895.05 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Demir |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 6.6 kg |
| Çizgi açısı | 180° |
| Vücut rengi | Altın |
| Lamba Işık Akışı | 80 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |
| Marka Adı: | YIHAOWO |
| Model Numarası: | YM008 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥686.01-895.05 |
| Renk sıcaklığı | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Demir |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 6.6 kg |
| Çizgi açısı | 180° |
| Vücut rengi | Altın |
| Lamba Işık Akışı | 80 lm |
| Yaşam süresi | 30000 Saat |