| Marka Adı: | yihao |
| Model Numarası: | ym-13922 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥1,379.26 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme Mümkün |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Altın Dökme ile Demir |
| Garanti | 3 yıllık kapsamlı |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | Yüksek Verimlilikli LED |
| Ürün Ağırlığı | 20 kg |
| Gölge malzemesi | Premium Kristal |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Model Numarası | YM-13922 |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Kişiselleştirme Seçenekleri | Evet (DIY kullanılabilir) |
| Işık akışı | 95 lm/W |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Kurulum | Çatılı |
| Marka Adı: | yihao |
| Model Numarası: | ym-13922 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥1,379.26 |
| Renk sıcaklığı (CCT) | Kişiselleştirme Mümkün |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Altın Dökme ile Demir |
| Garanti | 3 yıllık kapsamlı |
| Giriş Voltajı | 110-260V |
| Işık Kaynağı | Yüksek Verimlilikli LED |
| Ürün Ağırlığı | 20 kg |
| Gölge malzemesi | Premium Kristal |
| Düşük Renkli Destek | - Evet. |
| Model Numarası | YM-13922 |
| ampul tabanı | E12 |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 90 |
| Kişiselleştirme Seçenekleri | Evet (DIY kullanılabilir) |
| Işık akışı | 95 lm/W |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Kurulum | Çatılı |