| Marka Adı: | Yihaowo |
| Model Numarası: | DEP-T210 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥1,848.29-2,062.09 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 80-240V |
| Ürün Ağırlığı | 35 KG |
| Gölge malzemesi | Metal |
| Model Numarası | DEP-T210 |
| Marka Adı | Yihaowo |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Uygulama | Ev Ofisi, Oturma Odası |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut rengi | Altın, Siyah |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 95 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Işık Akışı | 100 lm. |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Aydınlatma ve devreler tasarımı, Işık çizimi ve tasarımı, Proje Aydınlatma Tasarımı, Proje Kuruluşu |
| Güç markası | Ev yapımı |
| Ürün Boyutu | Çaprağı 60/80/100*20cm |
| Marka Adı: | Yihaowo |
| Model Numarası: | DEP-T210 |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥1,848.29-2,062.09 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Renk sıcaklığı (CCT) | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş Voltajı | 80-240V |
| Ürün Ağırlığı | 35 KG |
| Gölge malzemesi | Metal |
| Model Numarası | DEP-T210 |
| Marka Adı | Yihaowo |
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Uygulama | Ev Ofisi, Oturma Odası |
| Çizgi açısı | 360° |
| Vücut rengi | Altın, Siyah |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 95 |
| Kendin yap | - Evet. |
| Kurulum | Çatılı |
| Lamba Işık Akışı | 100 lm. |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Aydınlatma Çözümleri Servisi | Aydınlatma ve devreler tasarımı, Işık çizimi ve tasarımı, Proje Aydınlatma Tasarımı, Proje Kuruluşu |
| Güç markası | Ev yapımı |
| Ürün Boyutu | Çaprağı 60/80/100*20cm |