| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥682.70-6,896.54 |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25 KG |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Vücut rengi | Altın |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 |
| DIY Destek | - Evet. |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ana Malzeme | Bakır + Cam |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Sertifikasyon | RoHS |
| Marka Adı: | Yihao |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | CN¥682.70-6,896.54 |
| Renk sıcaklığı | 3500K (Sıcak Beyaz) |
| Kontrol Modu | Anahtar Kontrolü |
| Vücut malzemesi | Bakır |
| Giriş Voltajı | AC 85-265V |
| Işık Kaynağı | LED |
| Ürün Ağırlığı | 25 KG |
| Gölge malzemesi | Kristal |
| Vücut rengi | Altın |
| Renk Gösterimi İndeksi | 80 |
| DIY Destek | - Evet. |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Ana Malzeme | Bakır + Cam |
| Tarzı | Modern Basit Lüks |
| Sertifikasyon | RoHS |